Wie zijn wij?

Creatief

Idealis-
tisch

Nieuws-
gierig

"

Alles wat we doen
is doordrongen met
Service & Design

"

Ontmoet het team!

Hans
Oude Avenhuis

hans@trimotion.nl

Nienke
Goossen

nienke@trimotion.nl

Maarten
Mensink

maarten@trimotion.nl

Jeroen
van der Zande

jeroen@trimotion.nl

Thijs
Oude Avenhuis

thijs@trimotion.nl

Kati
Todorovic

kati@trimotion.nl

Marije
Telgenkamp

marije@trimotion.nl

Max
Zijlstra

max@trimotion.nl

Elke
van de Maat

elke@trimotion.nl

Aniek
Zonder

aniek@trimotion.nl

custom header

Stage lopen?

TriMotion is altijd op zoek naar talentvolle studenten! Zowel derdejaars-stages als afstudeerprojecten zijn bij ons mogelijk.
Benieuwd? Stuur ons een bericht!

Terug in de tijd!

10 jaar geleden zijn we begonnen vanuit de verbazing hoeveel energie er wordt verspild in veronderstelde verschillen. Vooroordelen, risicomijdend gedrag en wantrouwen zorgen voor een verkramping in het aangaan van constructieve samenwerkingen. Zonde vonden wij!

Met TriMotion richten we ons op het krijgen van energie. Door samen te werken en nieuwe ideeën te ontwikkelen. We focussen ons op wat ons bindt in plaats van wat ons scheidt. Wij hebben afscheid genomen van de "ikke-ikke-ikke" mentaliteit en denken na hoe mensen elkaar kunnen versterken en van betekenis kunnen zijn voor de wereld om ons heen.

Vanuit verander-vraagstukken in de bouwsector heeft TriMotion zich inmiddels ontwikkeld tot een maatschap met jonge creatieve professionals. Ons werkgebied is hiermee ook uitgebreid. We helpen gemeenten, onderwijsinstellingen en diverse ondernemingen als het gaat over betekenisvolle inzetbaarheid, het creëren van betekenisvolle ruimte en Service Design Support.

TriMotion is een open plek voor samenwerking, het delen van ideeën en vinden van inspiratie en ondersteuning bij het verbeteren van service en diensten.

Creatief

Oke, maar wat betekent dat?

Ons empathisch vermogen zorgt ervoor dat we altijd werken aan de beste oplossingen voor de eindgebruiker.

We weten met onze creativiteit verbanden te leggen die anderen niet zien. Dit zorgt voor nieuwe beweging.

We zijn in staat onze verbeelding te gebruiken om nieuwe kansen en perspectieven te ontwikkelen.

Wij durven te experimenteren in de zoektocht naar de beste oplossing.

Met storytelling vertellen we verhalen die van betekenis zijn voor eindgebruikers.

We gebruiken Service Design Thinking. Deze methode laat je denken als een ontwerper.

Idealistisch

Mooi! Maar hoe zie je dat terug?

We staan als bedrijf midden in de samenleving.

We voelen ons verantwoordelijk voor onze omgeving en handelen hier ook naar.

We werken vanuit een maatschap. Een democratische en dynamische organisatievorm die uitdaagt en inspireert om betekenisvol te ondernemen.

Om betekenis te kunnen leveren staat de eindgebruiker bij ons altijd op de eerste plaats.

We omringen ons alleen met mensen waar we energie van krijgen.

We durven keuzes te maken op basis van onze eigen behoeften.

Onze kracht ligt in intensieve en langdurige samenwerkingen. Zowel met andere organisaties die onze visie delen als met onze klanten.

Nieuwsgierig

Klopt, we zijn jong en vol met ideeën!

We werken met diverse disciplines samen. Zo verbreden we onze horizon.

Om klanten en onszelf te blijven inspireren stoppen we 20% van onze tijd in het vergaren van nieuwe kennis en persoonlijke ontwikkeling.

We bezoeken regelmatig bedrijven die ons inspireren.

We hebben wekelijks een TED-lunch. Lunchen tijdens inspirerende Ted-talks.

We geven les en organiseren workshops. Interactie met andere doelgroepen en kennisvelden houd ons scherp.